Wyłącz preloader

AUTOBONUS - Wypożyczalnia samochodów

AUTOBONUS - Wypożyczalnia samochodów

Szczegóły:

 • Adres:

  Dąbrowskiego 14 Zgierz

 • Kontakt:

  Telefon: 607 27 17 00
  Email: biuro@wypozyczalnia-samochodów-lodz.pl

Lokalizacja:

Udostępnij:

AUTOBONUS - Wypożyczalnia samochodów

 • Oferowane zniżki:

  10% zniżki na wynajem samochodu

Wynajem samochodów - Wypożyczalnia samochodów AutoBonus cechuje się wysoką jakością oferowanych usług. Najważniejszy jest dla nas Klient, dlatego też stale wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferowany przez Nas wynajem samochodu jest gwarancją komfortu związanego z dojazdem do pracy. Wypożyczenie samochodu to duże udogodnienie, szczególnie gdy Twój samochód jest na przeglądzie a pilnie potrzebujesz samochodu na kilka dni.

Nasze usługi obejmują wynajem aut dostawczych oraz samochodów osobowych. Dostępne modele samochodów świetnie sprawdzą się podczas transportu dużych gabarytów choćby podczas przeprowadzek. Mamy na uwadze fakt, że wynajem samochodów dostawczych może się rownież wiązać z prowadzonym przez Państwa biznesem, w związku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wszystko to z myślą o długoletniej i owocnej współpracy.

Mamy na uwadze aktualne trendy i potrzeby naszych klientów. Dlatego stajemy na wysokości zadania i oferujemy najnowsze modele samochodów, dające użytkownikom gwarancję bezpieczeństwa i komfortu jazdy.