Wyłącz preloader

Clipo Sp. Centrum Leczenia i Profilaktyki Otyłości

Clipo Sp. Centrum Leczenia i Profilaktyki Otyłości

Szczegóły:

 • Adres:

  Andrzeja Struga 39 Zgierz

 • Kontakt:

  Telefon: 502 238 797
  Email: biuro@clipo.pl

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek - piątek:
  09:00 - 20:00
 • sobota - niedziela:
  nieczynne

Lokalizacja:

Udostępnij:

Clipo Sp. Centrum Leczenia i Profilaktyki Otyłości

 • Oferowane zniżki:

  -15% wizyta u diabetologa -15% wizyta u dietetyka  -15% wizyta u psychologa -15% wizyta u endokrynologa -15% joga -15% na konsultacje z fizjoterapeutą  -15% na trening personalny + zajęcia na sali ćwiczeń -15% na masaże  -15% na zabiegi na platformie Shumanna

W Centrum Leczenia i Profilaktyki Otyłości wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób chcących poprawić swój stan zdrowia między innymi poprzez redukcję masy ciała. Oferujemy również pomoc pacjentom z chorobami endokrynologicznymi, metabolicznymi i cukrzycą.

Obecnie choroby cywilizacyjne, do których zalicza się rownież otyłość, są jasnym z największych problemów człowieka. Badania wskazują, ze w Polsce już co czwarty mężczyzna oraz co piąta kobieta mają problemy z otyłością. Co więcej, problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi mają również dzieci i młodzież - należą one do najszybciej przybierających na wadze w całej Europie. 

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych pacjentów otrzymał u nas profesjonalną, pełną i indywidualnie dopasowaną pomoc, dlatego też nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje usługi skierowane dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży.