Wyłącz preloader

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Filipczak-Zawadzka

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Filipczak-Zawadzka

Szczegóły:

 • Adres:

  Łęczycka 10 Zgierz

 • Kontakt:

  Telefon: 42 239 46 46
  Email: kancelaria-pfz@kancelaria-pfz.pl

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek - piątek:
  09:00 - 17:00
 • sobota - niedziela:
  nieczynne

Lokalizacja:

Udostępnij:

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Filipczak-Zawadzka

 • Oferowane zniżki:

  W każdy wtorek porady prawne o 30% taniej.

Zapraszamy do korzystania z usług Kancelarii Radcy Prawnego Pauliny Filipczak-Zawadzkiej obejmujących porady i konsultacje prawne, sporządzanie opinii oraz audytôw prawnych, stałą obsługę przedsiębiorców, a także zastępstwo procesowe przed sądami oraz organami administracji publicznej. 

Kancelaria PFZ powstała w polowien2012 roku. Jednakże swoje wieloletnie i bogate doświadczenie w obsłudze Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców wywodzi ze współpracy z jedna z najwiekszych kancelarii radców prawnych regionu łódzkiego.

Siedziba Kancelarii PFZ znajduje się w pobliżu Centrum Obsługi Nieruchomości w Zgierzu, niedaleko biura notariuszy, geodety, rzeczoznawcy majątkowego oraz biura rachunkowego, co umożliwia zapewnienie jej Klientom kompleksowej i profesjonalnej opieki w wielu dziedzinach.

Kancelaria PFZ proponuje elastyczne i przejrzyste zasady rozliczania się z Klientami, które mogą być ustalane w oparciu o kwoty ryczałtowe za prowadzenie danej sprawy lub kwoty ryczałtowe łączone z "success fee", miesięczny ryczałt, ryczałt z limitem godzin bądź o stawki godzinowe w zależności od indywidualnych potrzeb danego Klienta, czy też specyfiki prowadzonej przez Niego działalności gospodarczej.