Wyłącz preloader

ŁAZIENKA BEZ BARIER

ŁAZIENKA BEZ BARIER

Szczegóły:

 • Adres:

  Pomorska 563 Łódź

 • Kontakt:

  Telefon: +48 609 382 635
  Email: kontakt@lazienkabezbarier.com.pl

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek - piątek:
  09:00 do 17:00
 • sobota - niedziela:
  nieczynne

Lokalizacja:

Udostępnij:

ŁAZIENKA BEZ BARIER

 • Oferowane zniżki:

  10-15% rabatu od cen katalogowych na zakup wanny z drzwiami, 13% rabatu na zakup siedziska Meyra Dubastar, 10% rabatu na zakup uchwytu Grab Handy (przy zakupie wanny), 5% rabatu na akcesoria (przy zakupie wanny): baterię słuchawkę, parawan (wybrane modele).

Firma oferuje wanny dla seniorów, oraz osób niepełnosprawnych. W ofercie znajdziecie Państwo produkty zaprojektowane i wykonane przez firmę SANITPLAST, która na rynku funkcjonuje od blisko dwudziestu lat. Doświadczenie zdobyte przez lata tworzenia wanien oraz tysiące zadowolonych klientów z całej Europy potwierdzają wysoką jakość wykonania, praktyczne wzornictwo i trwałość produktów.

Upadek we własnej łazience to jedna z najczęstszych przyczyn urazów wymagających długotrwałego leczenia i rehabilitacji. Jak można zapobiec przykrym wypadkom?

Śliskie i mokre nawierzchnie, wysokość wanny, trudności z poruszaniem się - to tylko kilka czynników, które sprawiają, że codzienna higiena może kojarzyć się z dyskomfortem i lękiem. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Warto pomyśleć o przyszłości już dziś.

Otwierane wanny z drzwiczkami to bezpieczne i komfortowe rozwiązanie dla osób, dla których użytkowanie tradycyjnej wanny lub kabiny prysznicowej stanowi problem. 

Korzystanie z takiej wanny jest proste, komfortowe i bezpieczne, także dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Wanna z drzwiami pozwala na większą niezależność. Wchodzenie do niej nie stanowi problemu.

Wanna z drzwiami to: 

- Bajecznie proste i bezpieczne wejście do wanny bez wysokiego podnoszenia nogi.

- Bezpieczne poruszanie się po wannie bez obaw o poślizgnięcie.

- Ergonomiczne drzwi wyposażone w prosty w obsłudze mechanizm zamykania.

- Możliwość skorzystania z natrysku, jak i relaksującej kąpieli.

- Komfortowe siedzisko z powierzchnią antypoślizgową.

- Znacznie ułatwiona pomoc drugiej osoby.