Wyłącz preloader

LEMONIADA – BISTRO

LEMONIADA – BISTRO

Szczegóły:

 • Adres:

  Bazylijska 41J Zgierz

 • Kontakt:

  Telefon: +48 511 891 381
  Email: szarki500@wp.pl

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek - czwartek:
  8:00 do 19:00
 • piątek:
  8:00 do 20:00
 • sobota:
  9:00 do 19:00
 • niedziela:
  10:00 do 19:00

Lokalizacja:

Udostępnij:

LEMONIADA – BISTRO

 • Oferowane zniżki:

  W każdy poniedziałek danie dnia  (zupa + II danie) w cenie 20 zł. Nie dotyczy zamówień z dowozem.

Zdrowe obiady domowe, smaczne jedzenie na imprezy okolicznościowe – Bistro Lemoniada

Wszystkich wybierających zdrową żywność zapraszamy serdecznie do naszego bistro w Zgierzu – dla naszych gości przygotowaliśmy wyborne jedzenie. Proponujemy szeroką gamę wyśmienitych dań na śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje. Do ich przygotowywania wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane składniki i dokładamy starań, aby czas spędzony w naszej restauracji był wyjątkowy!

Potrawy serwowane w naszej restauracji są podawane w elegancko urządzonym, przytulnym wnętrzu, idealnym do spędzenia czasu razem ze znajomymi czy rodziną. Przyjemna atmosfera zawsze tu panująca sprawi, że każda wizyta i impreza okolicznościowa będzie udana. Nasza obsługa jest zawsze gotowa do pomocy. Poleci najlepsze jedzenie, najodpowiedniejsze propozycje z menu na śniadanie, obiad lub imprezę okolicznościową.

Nasze menu

Menu naszej restauracji wypełnione jest po brzegi wyśmienitymi daniami przeznaczonymi na każdą porę dnia. Rano można odwiedzić nas, by rozpocząć dzień pysznym jedzeniem – poczynając od sycącego śniadania wzbogaconego o świeże pieczywo oraz dużą ilość owoców i warzyw, aby nabrać energii. Na obiady serwujemy wyśmienite dania mięsne i bezmięsne, na słodko i na słono – warto wpaść do nas na lunch i zasmakować w naszych propozycjach. Także przygotowaliśmy w menu restauracji wiele kuszących propozycji na podwieczorki i kolacje, aby zakończyć dzień w pyszny sposób. Możemy też zaproponować indywidualne menu na wystawne obiady lub dobrać odpowiednie jedzenie na imprezy okolicznościowe.

Zapoznaj Się z naszym menu – na pewno coś dla Siebie znajdziesz!