Wyłącz preloader
PDS CARE S.C.

Szczegóły:

 • Adres:

  Przepiórcze 11 Łódź

 • Kontakt:

  Telefon: 531 955 585
  Email: sklep@pomocdlaseniora.pl

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek - piątek:
  09:00 - 17:00
 • sobota:
  09:00 - 13:00
 • niedziela:
  nieczynne

Lokalizacja:

Udostępnij:

PDS CARE S.C.

 • Oferowane zniżki:

  -12% rabatu na wszystkie produkty przy składaniu zamówienia przez stronę internetową www.pomocdlaseniora.pl lub przy zamówieniu telefonicznym pod numerem tel. 531 955 585 na hasło ,,Karta Seniora"

Firma PDS CARE S.C. jest dystrybutorem sprzętu medycznego, a w szczególności produktów ułatwiających codzienne życie osobom starszym i niepełnosprawnym. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Współpracujemy z domami opieki, fundacjami i innymi sklepami.

Firma powstała z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych, które oczekują produktów dostosowanych do ich potrzeb. Jako sklep rehabilitacyjny oferujemy produkty dla niepełnosprawnych.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w sierpniu 2013 roku. To co nas wyróżnia to wyjątkowa troska o obsługę klienta i szybkość działania (wszystkie oferowane produkty mamy w magazynie i wysyłamy je w 24h). Gwarantujemy fachowe doradztwo i zapewniamy obsługę po sprzedaży. Podstawowym kryterium jakim firma kieruje się przy wyborze produktów jest przede wszystkim ich wysoka jakość. W ofercie znajdują się wyłącznie produkty nowe, które posiadają wymagane certyfikaty (np. CE), cechują się nowoczesną technologią oraz przyjaznym i bezpiecznym stosowaniem przez użytkownika.

Nieustannie poszerzamy swoje doświadczenie i wiedzę, śledzimy najnowsze trendy na rynku, biorąc udział w targach i konferencjach zarówno w Polsce jak i za granicą.