Wyłącz preloader

Świat Jaskiń Solnych Anna Bratus-Proga

Świat Jaskiń Solnych Anna Bratus-Proga

Szczegóły:

 • Adres:

  Szczawińska 83 Zgierz

 • Kontakt:

  Email: jaskinie.zgierz@wp.pl

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek - piątek:
  14:00 - 20:00
 • sobota - niedziela:
  12:00 - 20:00

Lokalizacja:

Udostępnij:

Świat Jaskiń Solnych Anna Bratus-Proga

 • Oferowane zniżki:

  Seans grota solna – 8zł/osobę – jaskinia spokojna i rodzinna 12 zł/osobę – jaskinia aktywna 4 urządzenia 24 zł/osobę – jaskinia aktywna 8 urządzeń

Trzy groty solne na powierzchni 200m2 , NOWOŚĆ!!!!jaskinia aktywna z łóżkami (stołami, urządzeniami) Slender Life, które ćwicząc wzmacniają mięśnie kształtując ciało. 

2. jaskinia „rodzinna” - świetnie miejsce dla dzieci. które pod okiem rodziców lub opiekunów mogą korzystać z zabawek ( dżungla ze zjeżdżalnia, piłki, samochody, akcesoria do piaskownicy solnej oraz światłowody - doświadczanie światła). Dzieci, które bawią się w grocie solnej nie tylko wdychają zdrowe powietrze ale mają także bezpośredni kontakt z solą dzięki czemu wchłaniają mikroelementy przez skórę. Dzięki aktywnej zabawie w soli powietrze wzbogacane jest o pył solny wdychany przez organizm bawiącego się dziecka a ćwiczenia fizyczne sprawiają , że dzieci jeszcze intensywniej pobierają zjonizowane powietrze Seanse w jaskini solnej to także świetny sposób na spędzanie wspólnego czasu oraz poprawę nastroju naszych milusińskich. 

3. jaskinia „spokojna” gdzie można wyciszyć się po trudach dnia codziennego. Jest to miejsce o baśniowym wnętrzu z tężnią i źródełkiem o cudownym działaniu na psychikę ciało. Pomaga odizolować się od świata, zgiełku, pracoholizmu i wszelkich napięć. W mojej grocie solnej łatwiej jest pozbierać myśli i uzyskać wewnętrzną równowagę. Grota została zaprojektowana by wykorzystać jej nieregularny kształt dzięki temu uzyskując odosobnione miejsca dla tych którzy potrzebują samotności, wyciszenia i odpoczynku po ciężkim dniu. W tej jaskini znajduje się też oddzielne miejsce by poczytać książkę korzystając z dodatkowej lampki. 

W jaskini rodzinnej i spokojnej seans trwa 50 min i zaczyna się o pełnej godzinie. Obowiązują białe skarpetki na zmianę 

W jaskini aktywnej w trakcie jednego seansu można korzystać z 4 lub 8 urządzeń. Obowiązują skarpetki (kolor bez znaczenia) i najlepiej spodnie dresowe. Obiekt wyposażony w system wentylacyjny, oświetleniowy, nagłośnieniowy, monitoring oraz ultradźwiękowe generatory solankowe (haloterapia i aromaterapia). Dzięki tym rozwiązaniom możecie bezpiecznie korzystać z zabiegu. Gra kolorów (koloroterapia) oraz relaksacyjna muzyka (muzykoterapia) pozwalają rozkoszować się tym niezapomnianym miejscem.